کلی کلاس‌های درجه یک با اساتید برتر ایران

قوانین و مقررات

شرکت‌کننده‌های کلاس

قوانین و مقررات

همراهان عزیز آکادمی تیزلاین خانه آموزش خوش اومدید

·    آکادمی تیزلاین تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافقنامه حاکم است.

·    عضویت در هر بخشی از سایت های آکادمی تیزلاین به منزله قبولی تمام قوانین است.

·    قوانین سایت برحسب نیاز آپدیت و یا تغییر می کنند و ملاک بررسی قوانین بروز رسانی شده است.

·    کلیه اصول و رویه‌های آکادمی تیزلاین  براساس قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فوق الذکر و سایر قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود.

·    کاربران محترم آکادمی موظف هستند در هنگام عضویت اطلاعات دقیق ودرستی را از خود ارایه دهند و عواقب هر گونه استفاده از اطلاعات اشتباه و یا جعلی بر عهده کاربر است. ضمنا کاربران عزیز باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز خود دقت عمل لازم را داشته باشند.

·    تمامی اطلاعات کاربران پیش آکادمی محفوظ بوده و این موسسه مجاز است  از این اطلاعات فقط برای اطلاع رسانی دوره های بعدی، مناسبت ها و رویدادها و.. استفاده کند.

·    استفاده کننده مجاز برای دریافت خدمات آزمون و کلاس  شخص ثبت نام کننده است و هرگونه استفاده،تکثیر و ارایه خدمات به افراد دیگر از بعد قانونی و شرعی مجاز نیست.

·    باتوجه به اینکه اساتید و تیم آکادمی تیزلاین جهت تولید محتوی حتی دوره های رایگان متقبل ساعت ها تلاش و صرف و قت و انرژی می شوند به هیچ عنوان استفاده فرد دیگری به جز خریدار اصلی را مجاز نمی دانند.

·    مثل سنوات گذشته با افراد توزیع کننده فایل ها  پیگیری  قانونی خواهد شد  و عواقب چون محرومیت تحصیلی و یا ثبت در سوابق ( کاربران دبیرو ...) بر عهده کاربر خواهد بود.

·    ای پی افراد شناسایی و ورود با سیسیم های مختلف ( بیش از دو سیستم به پنل یک گوشی و یک لپ تاپ) باعث مسدود شدن پنل افراد خواهد شد که در این صورت هزینه های صورت گرفته قابل استرداد نیست.

با خرید دوره ها شما مجاز به حضور در کلاس آنلاین و استفاده محتوی آفلاین آن در بازه زمانی مشخص هستید و شما مجاز به استفاده جهت آموزش خودتان هستید(به بیان حقوقی؛ در ازای مبلغی که برای یک محصول دیجیتال پرداخت می کنید، ما به شما یک مجوز قابل فسخ و غیر انحصاری برای دسترسی و استفاده از آن می دهیم).

·    اعتبار استفاده از تمامی خدمات روی سایت های آکادمی تیزلاین مدت زمان تعریف شده در کنار دوره هست با این وجود آکادمی تیزلاین درصورت  ضرورت در هر زمانی مجاز است تمامی فایل ها را از دسترس خارج، ادیت و یا جایگزین کند و در این صورت کاربر حق هیچ گونه اعتراض ندارد و خرید کاربر قابل لغو نیست.

·    هر گونه کپی برداری از محتواهای سایت در تالیف کتاب، جزوه، نرم افزار و وب‌سایت‌ها به هر شکلی ممنوع است. استفاده تجاری از محتواها مطابق قانون «حمایت از حقوق مولف در بستر مبادلات الکترونیکی، قانون ترجمه و تکثیر و قانون تجارت الکترونیکی» مجاز نیست.

·     انتشار مطالب آکادمی تیزلاین ، در شبکه‌های اجتماعی، وبلاگ‌ها یا سایت‌های دیگر ممنوع است. پست اصل فایل‌ها و یا اسکرین شات از صفحات فایل‌ها و مطالب سایت در کانال‌های تلگرام یا پیج‌های اینستاگرام ممنوع است تیزلاین و اساتید تیزلاین  به هیچ شخص یا نهادی اجازه انتشار محتواها را نداده است. درصورت هرگونه رفتار خلاف قوانین، پس از پیگیری ها چون سنوات قبل کاربر باید خسارت را  جبران نماید. تقویم خسارت با کارشناسان تیزلاین بوده و کاربر متخلف متعهد به پرداخت مبلغ برآوردی تیزلاین  گردیده و حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می‌نماید.

·    شما با ورود و استفاده از سامانه آکادمی ، می‌پذیرید که هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، ویرایش نمی‌کنید، اقتباس نمی‌کنید، و در هیچ قالب دیگری قرار نمی‌دهید و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصاً بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد.

 

·    آکادمی مسئولیتی در قبال مشکلات سیستم شما اعم از آلودگی به ویروس، قطعی و یا سرعت پایین اینترنت، مشکلات کاربری،خرابی و یا عدم کارکرد تجهیزات نداشته و مسئولیت آن برعهده استفاده کننده می‌باشد، ولی در صورت بروز این مشکلات در حد توان در راهنمایی و کمک برای رفع اشکال مخاطبان تلاش می نماید.

·    ویدیو ها دوره ها ممکن است قابل دانلود و یا قابل باز پخش( بدون دانلود باشد) روی سایت باشد و این مسئله در کنار بنر  دوره ها اعلام می شود درصورت عدم اعلام ویدیو فقط بازپخش خواهد داشت.

·    آکادمی تیزلاین این حق را دارد که از نتایج کسب شده افراد شرکت کننده در این دوره ها و یا تصاویر و عکس های آن ها جهت معرفی  در سایت، صفحات مجازی و روزنامه و.... استفاده کند ممکن است آگاهی آکادمی  از  این موفقیت ( مثل قبولی در تیزهوشان) توسط خود فرد به آکادمی بوده ویا با پایش لیست قبولی های مجریان آزمون ها و.... باشد.

·    همراهان عزیز آکادمی تیزلاین سعی می کند با کیفیت ترین خدمات را با هزینه های بسیارپایین و معقول ارایه کند و لازمه ای این مورد حمایت شما عزیزان است که با معرفی این مجموعه به دیگران و نیز حمایت از حق تالیف اساتید کمک کنید تا سالیان سال روند ارایه خدمات به همین صورت ادامه پیدا کند.

 

آکادمی تیزلاین انجمنی از بهترین مدرسان مولفان کشور و تهران است که فرصت برابر تحصیل برای تمامی دانش آموزان ایران از پایه چهارم تا دوازدهم فراهم کرده است. در جهت رسیدن به رسالت خود برای خدمت رسانی بهتر از زیرساخت های مجموعه ایسمنار استفاده کرده است
اینماد logo-kasbokar